JK Pralinky
Váš košík | Prázdný
O nás Kontakty
a prodejní místa
Čokoláda Historie
a výroba čokolády
Nabídka Naše nabídka
a speciální akce
Objednávka On-line objednávky
a obchodní podmínky

Lepší jeden kousek čokolády v ústech, než dva kousky na talíři.

Pralinky

Pralinky jsou vyráběny výhradně z couverture (čokoláda s vysokým obsahem čokoládového másla), neobsahuje žádné jiné přísady, než má pravá čokoláda mít. Pro náplně jsou používány opravdové suroviny, nikoli jejich náhražky (ovoce, ořechy, mandle, likéry). Poznáte to také podle toho, že některé jsou dostupné jen pro určitou sezonu. Přeji, ať si pochutnáte.

Bonboniéry

Bonboniéry vyrábíme ve dvou standardních velikostech cca 170g a 270g. Obsahují 15 resp. 25 bonbonů, vždy jeden originál, který v nabídce není. Baleni je možno na vyžádání změnit.

Speciální zakázky

Speciální nabídka – vyrobíme bonboniéry, balíčky popř. jiné balení pro Vaše speciální akce a podle Vašich požadavků. Na obaly je možno dodat logo Vaší společnosti. V případě zájmu kontaktujte prostřednictvím e-mailu. (ilustrační foto)

Ochutnávky s ukázkou výroby

V případě zájmu je možno pro uzavřenou skupinu (20-30 lidí) uspořádat ochutnávku čokolády s ukázkou výroby pralinek. Délka akce do 2 hodin – výroba pralinek, řízená ochutnávka 15 druhů čokolád s přednáškou o čokoládě.

Nabízíme

ukázka pralinek - jkpralinky ukázka pralinek - jkpralinky ukázka pralinek - jkpralinky ukázka pralinek - jkpralinky ukázka pralinek - jkpralinky ukázka pralinek - jkpralinky

Pracujeme s čokoládou

Belcolade Barry Cellebaut Choco Master Martini Lubeca
Jiří Kupčík
Hlavní 164a, 747 06 Opava

info@jkpralinky.cz